Karrier lehetőség

Magyarországon jelenleg  az egyik legnagyobb női finom konfekció gyártó vállalkozása hosszú távú tervei megvalósításához tettre kész, új feladatokat és kihívásokat kereső, elkötelezett munkatársak jelentkezését várja.

Csatlakozzon Ön is csapatunkhoz és legyen részese a Livello világának!

Cégünk jelenleg munkatársat keres az alábbi pozíciókra:

Vezető divattervező

Rész,- vagy teljes munkaidőben

Feladatok:

  • Rész/ teljes kollekció tervezése rész vagy teljes munkaidőben
  • Kollekcióhoz tartozó grafikai munkák elkészítésének irányítása (grafikus kolléga koordinálása)
  • Showroomban bemutatott kollekciók összeállítása, koncepció kialakítása
  • Szezonális koncepciók kialakítása, kampány anyagok elkészítésében való segédkezés
  • Modellezési csoport és mintavarroda támogatása, folyamatos kommunikáció

 Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Grafikai szoftver ismeret (Pl. Illustrator, Coral, Photoshop)
  • Divatszakmában szerzett tapasztalat (női konfekció tervezése előny)
  • Kreativitás, kiváló divat-, stílus- és színérzék
  • Idegen nyelv ismerete előny

Munkavégzés helye:

Csongrád megye- Szeged

  • a szegedi lakhatás biztosított

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzokat következő e-mail címre várjuk:

munka@livello.hu

Divattervező asszisztens

Rész-, vagy teljes munkaidőben

Feladatok:

  • Kapszula kollekciók illetve a kollekciókba illeszkedő minták tervezése rész vagy teljes munkaidőben a tervezői csapat írányításával
  •  Kollekciókhoz tartozó grafikai munkák megtervezése
  • Divattrendek folyamatos figyelése
  • Divatbemutatókon/ Fotózásokon való segédkezés
  • Marketing osztály illetve az értékesítés támogatása a márka kommunikáció kialakításában

Elvárások:

  • Divatszakmában szerzett tapasztalat (női konfekció területén) előny

Mintavarrónő

Cégünk tervező csapatába keresünk igényes, képzett és főként kreatív mintavarrónőt.

Feladatok:

  • mintakollekció igényes megvarrása
  • modellező és tervező csapattal való szoros együttműködés
  • betekintés és kreatív részvétel a következő kollekció tervezésébe
  • modellezési csoport és varrodák támogatása, folyamatos kommunikáció

Állandó, folyamatos munkaviszony és versenyképes fizetés egy kreatív csapat tagjaként.

Szeged

Magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk:

Fitting modell

18-40 év közötti modellt keresünk kollekcióink ruhapróbáihoz.

Próbák időpontjai havonta egyszer, megegyezés szerint lennének Szegeden.

Elvárt méretek, +/- 2cm-es toleranciával:

  • magasság: 168-173cm
  • mell: 96cm
  • derék: 78cm
  • csípő: 100cm
  • comb: 52cm

Ha illenek rád a méretek, érdekel a feladat és az elfoglaltságaid mellett tudsz erre időt szakítani, küldd el teljes alakos fényképes jelentkezésedet az alábbi e-mail címre:

marketing@livello.hu

Gyakornoki lehetőség

Szegedi Szolgáltatási Szakképző Iskola Kossuth Zsuzsanna tagintézménnyel közös gyakornoki program került kialakításra, melynek keretén belül a cég gyakorlati lehetőséget biztosít a fiatal diákok számára.

Képzés nyújtotta:

  • Ruhaipari technikus végzettség
  • ösztöndíj lehetőségével
  • álláslehetőség a képzés végével

Az iskola  tanulói tanulmányi idejük alatt – szakmától függően különböző óraszámban – összefüggő szakmai gyakorlaton vesznek részt.

A tanulók  a megszerzett tapasztalataikkal és tudásukkal segítik a Livello di Vita mögött álló szakképzett csapatot. A gyakorlat során a vállalat lehetőséget  nyújt cégen belüli karrier kialakítására, a diákok tovább fejleszthetik eddig megszerzett tudásukat és értékes tapasztalatokkal gazdagodnak a munka világában. A szakmai gyakorlat során a gyakornoknak lehetősége van betekinteni a cég mindennapjaiba.